
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Великокучурівської сільської ради
Чернівецького району Чернівецької області
Снячівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
Снячівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - це заклад, який має багаті традиції, своє неповторне обличчя та пишається своїми учнями і їх досягненнями.
В 1928 році у селі Снячів була побудована початкова школа, в якій останніми роками (1935-1938) навчалося 90-100 учнів та працювало троє вчителів. Навчання велося на румунській мові з таких предметів: читання, письмо, арифметика, малювання, співи, релігія. Діяло чотири класи. В 1942 році в школі почалося навчання українською мовою. В 1946 році відкрили 5 клас, в 1947 році - 6 клас, 1947 рік не обминув Буковину голодомором. Навчання у школі продовжувалося, але її відвідувало дуже мало дітей.
В 1956 році в с. Снячів розпочинають будівництво нової школи, яке було закінчено в 1964 році, і в цьому ж році розпочалося навчання. В 1975 році восьмирічну школу реорганізовали у середню та здійснили перший набір дев’ятого класу в кількості 20 учнів. Директором школи була Косяченко Галина Прокопівна.
1977 року святкували перший випуск 10 класу школи.
З 1978-1986 рр. педагогічний колектив загальноосвітньої школи очолював Морар Петро Іванович.
З 1986 по 1995 роки ефективно організовувала роботу педколективу Воронова Людмила Дмитрівна
З 1995-2020 роки директором школи працював Довгунь Ярослослав Андрійович.
З 2020 року директором школи працює Правіцка Яна Володимирівна.
15 жовтня 2020 року урочисто відкрито дошкільний підрозділ Снячівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
У школі 26 навчальних кабінетів, класів та інших приміщень. З них:
-
4 класи початкової школи
-
8 профільних кабінетів з навчальних предметів
-
1 кабінет інформатики
-
1 спортивна кімната
-
1 ресурсна кімната
-
музейна кімната «Снячівська світлиця»
-
бібліотека
-
комбінована майстерня-музей.
Шкільна їдальня на 80 місць. На території школи є спортивний майданчик, дитячий ігровий майданчик, зони відпочинку, великий фруктовий сад.
У дошкільному підрозділі:
-
2 ігрові кімнати
-
2 спальні
-
дитячий ігровий майданчик.
Пріоритетним напрямом розвитку школи є: підвищення ефективності освітнього процесу шляхом застосування у досвіді роботи вчителів нових інформаційно-комунікаційних технологій; покращення якості знань на основі використання учнями нових інформаційних та Інтернет-технологій; створення єдиного інформаційного простору в закладі.
Сьогодні у школі є 11 класів, де навчаються 152 учні та 2 дошкільні групи – 39 вихованців. Якість навчання забезпечують 28 досвідчених педагогів: 7 педагогів мають педагогічне звання «старший вчитель», 7 педагогів – «спеціаліст вищої категорії», 1 педагог - «спеціаліст І категорії», 3 педагоги - «спеціаліст ІІ категорії», 3 педагоги - «спеціаліст»
Учительський колектив пишається тим, що одинадцять випускників школи повернулися до неї молодими педагогами.
Вісім педпрацівників брали участь у конкурсі «Вчитель року». Педагоги є активними учасниками міжнародних, всеукраїнських, обласних конфереренцій, семінарів, вебінарів тощо. Школа має досягнення в здійсненні освітнього процесу, в проведенні методичної роботи. Педагоги в роботі активно використовують інноваційні педагогічні технології, в тому числі інформаційно-комунікаційні. Фаховий рівень та методичний досвід презентують перед вчителями громади та області під час семінарів, беручи участь в роботі журі під час проведення учнівських олімпіад, конкурсів.
Здобувачі освіти залучаються до наукової, дослідницької, діяльності, беруть участь у конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт БМАН, в конкурсах «Соняшник», «Кенгуру», «Левеня», «Бобер», «Колосок». Школярі виявляють високу результативність в інтелектуальних випробуваннях та творчих конкурсах.
У школі запроваджено інклюзивне навчання. Діти мають можливість:
-
Здобути освіту в школі за місцем проживання.
-
Перейняти адекватні зразки для наслідування.
-
Розвивати і тренувати базові навички, наприклад, комунікативні.
-
Зав'язати дружні та інші суспільні відносини з однолітками.
-
Можливість доступу до основної програми навчання.
З учнями ООП працюють дефектолог, психолог, логопед.
Колектив школи працелюбний, дружний, згуртований. Снячівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – це велика шкільна родина, яка живе багатим, захоплюючим, повноцінним і неординарним життям, де переплелися долі багатьох людей. Ерудовані, комунікабельні, розумні, творчі - вони створили маленьку учнівську державу – школу.
Веб-сайт закладу
Сторінка у соцмережі Facebook

ПРАВІЦКА
ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
17.03.1976
директорка Снячівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів
Освіта – вища:
З 1993 по 1998 рік навчалася у Чернівецькому державному університет імені Юрія Федьковича, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію математика, викладача.
Стаж роботи – 26 років:
З 01.09.1995 року працювала на посаді вчителя початкових класів Великокучурівської середньої школи .
З 01.09.1996 року переведена на посаду вчителя математики Великокучурівської середньої школи .
З 22.01.2001 року призначена на посаду вчителя математики Снячівської середньої школи .
З 01.09. 2003 року заступник директора з виховної роботи
З 23.08.2020 року працює на посаді директорки Снячівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів