top of page

ЗАСІДАННЯ НАПРЯМУ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

21.10.2022 року на базі Годилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено засідання напряму початкової освіти Великокучурівської ТГ. Темою засідання було: «Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи». Керівник напряму початкової освіти ПСППОО Мойсюк А.М. ознайомила присутніх з планом роботи. Вчителі мали змогу побувати у 3-Б класі на уроці української мови, який проводила вчителька Пилипик Н.В. разом з асистентом вчителя Дуган О.Б. Урок був надзвичайно змістовним та пізнавальним. Учасники семінару мали змогу на практиці побачити модель співпраці вчителя і асистента вчителя. Робота в команді передбачає розподіл обов’язків між вчителем та його асистентом. Вчителька 4-Б класу Вонча Х.Д. провела фрагмент уроку з математики «Формувальне оцінювання в НУШ як ресурс розвитку особистості здобувачів освіти» із застосуванням електронного ресурсу КМ МЕДІА. Під час майстер-класу було проведено такі види оцінювання: самооцінювання, взаємооцінювання та словесне оцінювання на кожному етапі роботи. Впродовж роботи з навчальною програмами «Розумники», «Kahoot» використовували цеглинки Lego. Підсумком майстер-класу був метод «Зоряне небо». Очікуваних результатів було досягнуто.

На засіданні виступила Булезюк Г.О., вчителька початкових класів з інформацією про педагогічну діяльність вчителя під час інституційного аудиту. Вона проаналізувала форму спостереження експерта за навчальним заняттям, на що повинен звернути увагу вчитель під час планування та проведення навчального заняття. Звернула увагу на аспекти збору інформації в оцінюванні якості педагогічної діяльності вчителя. Зазначила, що велику увагу слід приділити розвитку і формуванню ключових компетентностей, адже це є головним завданням навчального заняття.

Каліненко О. О. виступила з доповіддю на тему «Сертифікація вчителів - ключ до успіху у професійній діяльності». З власного досвіду вона розказала про переваги проходження сертифікації для вчителів молодших класів. Сертифікація - це засіб самореалізації, зазначила вчителька. Вона пояснила, що дана процедура призначена, щоб стимулювати вчителів з високим рівнем майстерності. Метою введення сертифікації є поступова заміна традиційної атестації на більш сучасні форми перевірки компетентності. Адже успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації. Учителю присвоюють відповідну кваліфікаційну категорію, педагогічне звання. Термін дії сертифіката про сертифікацію 3 роки. Протягом цього часу сертифікований працівник буде отримувати 20% до заробітної плати. Педагогиня поділилася досвідом проходження всіх трьох етапів сертифікації та детально роз’яснила всі умови та правила участі у даній процедурі.

Родзинкою засідання був виховний захід «Український борщ – національний бренд кулінарної культури», який провели Шкробанець Ю.О –вихователь, Юркевич І.В. – асистент вихователя, Каліненко О.О. – вчителька 4 - А класу.

Усім дякуємо за плідну співпрацю, бажаємо творчих успіхів у подальшій роботі.



Comments


НАШІ КОНТАКТИ

НАША АДРЕСА

  • Facebook

Телефон: (03735) 67045

Email: vkosvita@ukr.net

59052, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, с.Великий Кучурів, вул. Головна, 1

bottom of page