ВПРОВАДЖЕННЯ ПОЛІТИКИ ЩОДО ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ПРАЦІВНИКІВ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ У ВОЄННИЙ ТА ПІСЛЯВОЄННИЙ ПЕРІОД "З ТУРБОТОЮ ПРО СЕЕ Й КОЖНОГО"
- Відділ ОКМС Великокучурівської сільської ради
- 15 лист. 2024 р.
- Читати 1 хв
Оновлено: 3 січ.
Війна, як і будь-яка інша зовнішня небезпека чи загроза, – це фактор, який виникає поза роботою, але наслідки якого можуть впливати як на працездатність і продуктивність, так і на сферу праці людини загалом.
Так, у Великокучурівській сільській раді 15 листопада 2024 року відбувся круглий стіл за участі голови Великокучурівської сільської ради Василя Тодеренчука, працівників Відділу ОКМС, керівників закладів освіти та практичних психологів громади, а також посадової особи Південно-Західного Міжрегіонального управління Державної служби з питань служби Олени Антофій на тему «Впровадження Політики щодо психосоціальної підтримки працівників на робочому місці у воєнний та післявоєнний період «З турботою про себе й кожного».
Метою заходу було ознайомлення та впровадження Політики ПСП. Важливим аспектом у цьому є психосоціальна підтримка на робочому місці, яка має ґрунтуватися на письмовій політиці. Психосоціальна підтримка співробітників повинна стати пріоритетною частиною загальної політики безпеки і здоров’я на роботі. Наслідки війни мають негативний вплив на ментальне здоров’я населення, що працює, а також на молоде покоління, яке ще має вийти на ринок праці. Тому нам потрібно не тільки забезпечити підтримку здорового та безпечного середовища, яке сприятиме продуктивній роботі, а й постійно вдосконалювати й посилювати цю підтримку.
Пам’ятаймо, що життя та здоров’я – це найвища цінність, бережіть себе.
Comments