top of page

22 серпня 2024

засідання 1

22 серпня 2024 року на базі Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Володимира Бузенка відбувся методичний дайджест інформатичної та технологіччної освітніх галузей на тему:

«Особливості викладання інформатики, інформаційних технологій, технологій та трудового навчання в 2024-2025 н.р."

Назарак Михайло Степанович, керівник інформатичної та технологічної освітніх галузей ПСППОО відділу ОКМС Великокучурівської сільської ради ознайомив вчителів інформатики та технологій з порядком денним та основними особливостями викладання інформатики, технологій та трудового навчання у 2024-2025 н.р., актентувавши увагу на вивчення інформатичної та технологічної освітніх галузей у 5-6 та 7 класах за НУШ.

Порядок денний

1.      Оновлення бази даних вчителів інформатики та технологій інформатичної та технологічної освітніх галузей ПСППОО відділу ОКМС Великокучурівської сільської ради.

2.     Звіт про роботу інформаційно-технологічного та технологічного напрямів за минулий навчальний рік та затвердження плану роботи інформатичної та технологічної освітніх галузей на 2024–2025 н. р.

3.     Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти (з 01.01.2021).

4.     Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2024/2025 навчальному році. Інформатика. Технології. Трудове навчання

5.     Викладання інформатики. Початкова школа. 8-11 класи.

6.     Викладання трудового навчання. 8-11 класи

7.     НУШ - 5-6 класи: Інформатична освітня галузь.

8.     НУШ - 5-6 класи: Технологічна освітня галузь.

9.     Рекомендації щодо оцінювання результатів навчання (Наказ МОНУ №1093 від 02.08.2024).

10.  Зміни до типової освітньої програми для 5-9 класів ЗЗСО (Наказ МОНУ №1120 від 09.08.2024).

11.   Оцінювання навчальних досягнень учнів з ООП.

12.  НУШ – 7-9 класи: Модельні навчальні програми. Навчальна програма. Календарно-тематичне планування.

04 грудня 2024

засідання 2

Інноваційні технології та партнерство: вікно в майбутнє освіти у Великокучурівській громаді 4 грудня у Великокучурівській громаді відбулися практичні засідання професійних спільнот, які об’єднали педагогів різних галузей: громадянської та історичної, соціальної та здоров’язбережувальної, математичної, інформатичної, технологічної, а також бібліотекарів.

У заході взяли участь представники усіх закладів освіти громади, ця зустріч стала можливістю поділитися досвідом і знайти нові шляхи для розвитку освіти. Захід відбувся на базі Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. В.Бузенка. «Інноваційні технології навчання в умовах модернізації сучасної освіти в період глобальних змін в Україні» було основною темою.   

Були запрошені наші партнери представники КЗ «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області». В рамках методичного експромту Наталія Куриш, в.о. директора КЗ «ІППОЧО», розповіла про можливості для професійного розвитку педагогічних працівників ЗЗСО, спільно з інститутом. А питання інтеграції неформальної та інформальної освіти висвітлила Тамара Богачик, заступниця директора з науково-методичної роботи КЗ «ІППОЧО».

Усі уроки, практикуми, майстер-класи були організовані педагогами Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. В.Бузенка, їхня майстерність справді вражала. Вони не просто вели уроки, а передавали учням частинку себе — свій досвід, знання та любов до професії. Завдяки їхньому високому рівню проведення уроків з історії, алгебри, інформатики, технологій та дизайну, а також з предмета «Духовність і мораль у житті людини та суспільства», усі присутні мали змогу побачити, як інноваційні методи навчання можуть оживити клас та зацікавити учнів. І, звісно, не можна не згадати практичне заняття гуртка «Юні дизайнери» фрагмент уроку трудовго навчання (технології), математичну гру-дуель та флеш-ігри, які стали чудовим доповненням до загальної атмосфери творчості та інтелектуального розвитку.

Така практика не тільки надихає педагогів на впровадження нових методик, а й мотивує їх до постійного самовдосконалення. Вона допомагає педагогам не лише знаходити нові підходи до навчання, але й дарувати учням унікальні можливості для розвитку їхніх здібностей і таланту. Це вчить любити навчання, прагнути до нових висот і відкривати для себе безмежний світ знань.

Для освітян також було організовано розважально-пізнавальну гру-квіз «Я люблю Україну», де педагоги мали можливість особисто взяти участь — такі заходи є важливим кроком на шляху до вдосконалення освітнього процесу.

Незважаючи на складні умови, які тривають в Україні — карантинні обмеження, війна та всі труднощі, що з ними пов’язані, — педагоги Великокучурівської громади продовжують працювати з максимальною віддачею. Вони знаходять сили й натхнення для того, щоб не лише навчати, але й підтримувати учнів у цей нелегкий час. Їхній професіоналізм, відданість справі та здатність до адаптації роблять кожен урок особливим і важливим для майбутнього наших дітей.

Цей захід став ще одним прикладом того, яка важлива співпраця між професійними спільнотами педагогів громади та представники КЗ ІППО ЧО. 

Ми щиро дякуємо усім учасникам за їхній внесок у розвиток освіти та представникам ІППО ЧО Наталії Куриш, в.о. директора та Тамарі Богачик, заступниці директора з науково-методичної роботи за їхню активну участь у заході, професіоналізм та підтримку педагогічної спільноти. 

НАШІ КОНТАКТИ

НАША АДРЕСА

  • Facebook

Телефон: (03735) 67045

Email: vkosvita@ukr.net

59052, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, с.Великий Кучурів, вул. Головна, 1

bottom of page