top of page

23.08.2022

засідання 1

МЕТОДИЧНИЙ ОНЛАЙН-ДАЙДЖЕСТ

На базі Годилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся методичний онлайн-дайджест з хімії, біології та екології, пізнаємо природу, географії та економіки (ІППО ЧО) на тему

«Особливості викладання шкільного курсу хімії, біології та екології, пізнаємо природу і географії та економіки у 2022-2023 н.р.»

Методисти, викладачі, доценти кафедри природничих дисциплін ІППО ЧО, переможці конкурсу “Вчитель року-2022” ознайомили педагогів з завданнями на 2022-2023 н.р., поділилися досвідом, відповідали на запитання педагогів.

Опрацювання методичних рекомендацій та затвердження плану природничого напрямку на 2022-2023 н.р. (очна форма)

зображення_viber_2022-08-24_16-17-47-538.jpg
зображення_viber_2022-08-24_16-17-36-443.jpg
зображення_viber_2022-08-24_16-18-47-876.jpg

08.12.2022

засідання 2

Вчитель НУШ – людина, яка надихає вчитися

08 грудня 2022 р. на базі Годилівського ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулося засідання вчителів природничого напрямку (біологія, хімія, географія, інтегрований курс “Пізнаємо природу”) на тему: “Реалізація Нового державного стандарту базової освіти. Концепція НУШ щодо нового освітнього простору. Сучасні методичні ресурси в умовах воєнного стану та змішаного навчання”.

На засіданні були присутні педагоги природничого напрямку Великокучурівської ТГ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Л.Д. Настасійчук, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Ю.Н. Єреміца, адміністрація закладу.

  • Учасники засідання відвідали відкритий урок з інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” у 5 кл. на тему: “Що охоплює суходіл?” (вчителька Годилівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Кейван О.В.). Урок був проведений на високому методичному рівні, чітко дотримані вимоги впровадження НУШ, де основну роль відіграє здобувач освіти.

  • Вчителька географії, директорка Годилівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Головряк М.В. провела майстер-клас на тему: “Інструменти для організації змішаного та дистанційного навчання”.

  • Козоглодюк М.М., вчителька географії Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ст. презентувала доповідь на тему: “Сучасні методичні ресурси вчителя природничих дисциплін в умовах воєнного стану та змішаного навчання”.

Педагоги обмінювались досвідом, а саме платформами, сайтами та сервісами, що використовують під час змішаного навчання.

Одним з важливих питань засідання було обговорення оцінювання учасників освітнього процесу НУШ з інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” 5 кл.

Цікал Н.П. вчителька Тисовецького ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А.Дущак та Сандіна Я.Д., вчителька Снячівського ЗЗСО І-ІІІ ст. презентували та поділилися досвідом роботи з теми: “Оцінювання НУШ: перспективи, реалії, проблеми”.

Також чекаємо рекомендацій Регіонального онлайн-практикуму з ІППОЧО на тему: “Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти у 5 кл. НУШ”.

Л.В. Шкробанець, керівник природничого напрямку зосередила увагу на підготовку учасників освітнього процесу до ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з географії, хімії, біології та екології.

Зростання педагогічної компетентності вчителів неможливе без самостійної та системної роботи над власним вдосконаленням. А методичне об'єднання покликане допомогти педагогам у цьому.

Не існує чітких методик або вказівок щодо підвищення ефективності освітнього процесу, які були б універсальними для всіх вчителів. Їх вибір залежить від умов, за яких він відбувається, активності учнів та інших факторів. Викликати інтерес, бажання вчитися, розвивати мислення - таку мету слід ставити на кожному уроці чи заході.

bottom of page