top of page

22 серпня 2024

засідання 1

22.08.2024 року на базі Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Бузенка Великокучурівської сільської ради відбулося засідання спільноти вчителів початкових класів на тему ''Організація безпечного освітнього простору учасників освітнього процесу та особливості функціонування початкової школи у 2024-2025 н.р.''  

Керівник початкової освітньої галузі ПСППОО Мойсюк А.М. ознайомила зі звітом  про  роботу  спільноти вчителів початкових класів за  минулий  навчальний рік. На засіданні розглянуто  питання, актуальні для сучасної початкової освіти, зокрема про безпеку освітнього середовища. Спільно з колегами у форматі  круглого столу створено алгоритм методичного забезпечення та педагогічних практик вчителів початкової школи, спрямований на подолання освітніх втрат учнів. Присутні обговорили, внесли зміни і затвердили план роботи спільноти вчителів початкових класів   на 2024/2025 н. р., визначили пріоритетні завдання. Крім цього, було розглянуто нормативно-правові документи щодо організації освітнього процесу.

У роботі спільноти взяла участь Одинак М.М., методист науково-методичного центру дошкільної, початкової освіти та предметів мистецької галузі КЗ «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області»,

 яка презентувала методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в початковій ланці у 2024/2025 н.р. та надала рекомендації щодо проведення «Уроків щастя» в  НУШ.

Учасники засідання мали змогу обговорити питання щодо своєї роботи в новому навчальному році.

Спостерігалася дружня атмосфера зустрічі та обмін думками учасників засідання, адже це сприяє підвищенню фахового рівня та професійної майстерності вчителів.

Бажаємо всім здоров‘я, мирного неба, перемоги Україні.

28 листопада 2024

засідання 2

Практичне засідання педагогів 1-2 класів напряму початкової освіти ПСППОО відбулося 28 листопада 2024 року на базі Снячівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів на тему: «Інноваційна діяльність вчителів початкових класів у контексті подолання освітніх втрат здобувачів освіти на засадах педагогіки партнерства та принципах дитиноцентризму».

У засіданні приймали участь вчителі 1-2 класів, асистенти вчителів, головний спеціаліст Відділу ОКМС Юлія Єреміца та завідувач ПСППОО Відділу ОКМС Великокучурівської с/р Наталія Собко. Керівник початкової галузі ПСППОО Мойсюк А.М. ознайомила присутніх з планом роботи практичного засідання. 

Вчителі мали змогу побувати у 1 класі на інтегрованому уроці на тему «100 днів у школі» який проводила вчитель Федірко Л.Л. разом з асистентом вчителя Івонуц Х.М. Урок, "100 днів у школі", став справжнім святом знань, творчості та єдності для учнів та вчителя. Він гармонійно поєднав у собі елементи різних освітніх галузей, що сприяло розвитку ключових компетентностей учнів.

Вчитель 2 класу Ващук М.С. провела урок з математики на тему «Табличне додавання і віднімання з переходом через десяток». Урок був цікавим і насиченим, що підтримувало активну участь учнів, а інтеграція теми екологічного виховання створила додатковий мотиваційний контекст.

Інтерактивна гра-квест «Гарбузові іменини», стала справжньою подією, яка об’єднала дітей і вчителів в атмосфері тепла, радості та креативності. Особливо приємно було бачити активну участь батьків. Їхній вклад у створення солодощів у вигляді гарбузиків додав заходу не лише святковості, але й затишної сімейної атмосфери. Вишукані гарбузові смаколики стали чудовим символом єдності родин і класу.

Актуальний діалог на тему: «Педагогіка партнерства як ключовий компонент формули нової української школи" для присутніх провела керівник початкової галузі ПСППОО Алла Мойсюк, яка спонукала учасників засідання до конструктивного діалогу щодо традиційних методів навчання які вже не відповідають потребам сучасних дітей, тому вчителі початкових класів мають шукати нові, інноваційні підходи до своєї роботи.

Відкритий мікрофон «Інноваційні підходи асистента вчителя у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами», асистенти вчителя Івонуц Х.М. та Юрнюк А.В. ознайомили присутніх з актуальністю теми, яка полягає у використання нових знань, прийомів, методів, нетрадиційних підходів, форм роботи, технік в освітній діяльності для підвищення якості освітнього та корекційно-розвивального процесів крізь призму надання освітніх послуг.

Мойсюк А.М. було проведено практикум з педагогами та асистентами вчителя на тему: «Використання інноваційних освітніх технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» під час якого учасники засідання мали можливість поділитись власним досвідом роботи та продемонструвати практичне використання інноваційних освітніх технологій у контексті подолання освітніх втрат у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Головний спеціаліст Відділу ОКМС Юлія Єреміца та завідувач ПСППОО Відділу ОКМС Великокучурівської с/р Наталія Собко відзначили дружню, доброзичливу атмосферу зустрічі та обмін досвідом учасників засідання, що сприяло підвищенню професійної майстерності. За участь і роботу у практичному засіданні всі педагоги отримали сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою «Інноваційна діяльність вчителів початкових класів у контексті подолання освітніх втрат здобувачів освіти на засадах педагогіки партнерства та принципах дитиноцентризму». 

Підсумком засідання було розробка та прийняття методичних рекомендацій з основних видів діяльності для педагогів 1-2 класів напряму початкової освіти.

Учасники засідання, висловили вдячність усім організаторам даного заходу за набуті знання та досвід і приємні враження від співпраці. 

НАШІ КОНТАКТИ

НАША АДРЕСА

  • Facebook

Телефон: (03735) 67045

Email: vkosvita@ukr.net

59052, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, с.Великий Кучурів, вул. Головна, 1

bottom of page